Betydning av kunst som arbeid
Hannah Victoria Leirfall er 34 år, og er en av få kunstnere med Cerebral Parese (CP). Hun har hatt flere kunstutstillinger. Dette er eksempel på hva personer med funksjonsvariasjon kan få til med god [...]
Her finner du artikler, filmer, lenkesamlinger og annet innhold knyttet til tjenester for personer med utviklingshemming.
TAFF er en nettside med en idèbank over aktiviteter. Nettsiden er et resultat fra et prosjekt finansiert av Helsedirektoratet.
Dette er et nettsted for å hente ideer over aktiviteter som kan tilrettelegges for personer med utviklingshemming. På siden finnes det bruksanvisning og filmer over produkter man kan lage, hva som trengs av utstyr og hvordan man kan tilrettelegge og gjennomføre aktiviteten.
Med egen bruker kan du lagre artikler, lage leselister, sette opp veilednings- og opplæringsmapper som du kan dele med andre på «min side».